среда, 12 февраля 2020 г.

Чому STEM-освіта є трендом навчання сучасності?

Багатьох батьків цікавить чому саме STEM-освіта є трендом навчання сучасності і як саме вона вплине на майбутнє наших дітей.

Розглянемо 3 причини:

1 причина - розвинені навички problem-solving. Вказана навичка сьогодні посідає перше місце у світі, бо покликана вирішувати нестандартні життєві задачі. За прогнозами вже через 10 років потреба у фахівцях з такою навичкою збільшиться вдвічі. STEM-освіта – це система проектних уроків, які побудовано навколо проблеми, що самостійно вирішують учні. Педагог виконує роль коуча, регулятора, що забезпечує необхідними матеріалами та презентує проблему. Цей підхід надає дитині автономію, вчить бути самодостатнім, стимулює розвиток критичного, креативного мислення, формує глибокі наукові знання, свободу дій та головне - можливість вирости новатором з навичками програмування, розумінням інженерії новітніх технологій та системним поглядом на світ.


2 причина - перспективна та конкурентна спеціальність. Потреби у STEM-фахівцях зростають у 2 рази швидше, ніж в інших професіях. Окрім того через активну роботизацію та розвиток штучного інтелекту до 2030 року прогнозується поява нових спеціальностей, серед яких проектувальник ЗD - друку у будівництві, оператор медичних роботів, дизайнер віртуальної реальності, аналітик «Інтернету речей», куратор персональних даних, сіті-фермер тощо. Тож дуже важливо розвивати особистість комплексно у різних наукових галузях: біологія, IT, робототехніка, хімія, проектний менеджмент. Тож дитина завдяки STEM-освіті знайде особистісну професійну індивідуальну траєкторію та конкурентну високоплачувану спеціальність.

3 причина - життя у економічно сильній інноваційній державі. Спеціалісти стверджують, що впровадження STEM-освіти допомагає зробити економіку країни більш інноваційною та конкурентоспроможною, адже за підрахунками залучення лише 1% населення до STEM-професій підвищує ВВП країни на $50 млрд. А ви бажаєте, щоб Ваша дитина зростала щасливою, успішною у розвиненій інноваційній країні? Тоді запрошуємо до дружної STEM-команди учнів України в https://inventor.com.ua/!

STEM-новини можна читати за посиланням
#inventor_ua #так_цікавіше #думка_експерта 

Комментариев нет:

Отправить комментарий